top of page
cloudway.co.il.png

הכספת שלך לקבצי המידע החשוב בארגונך

אבטחה, שיתוף וסנכרון קבצים ארגוני 

 

BlackBerry Workspaces ™ הינו פתרון אבטחה, שיתוף וסנכרון קבצים המאפשר לארגונים להיות יותר ניידים עם יכולת מוגברת של שיתוף מידע. הפתרון מאפשר הפחתת הסיכון, העלות והמורכבות בשיתוף המידע בתוך הארגון ומחוצה לו. Workspaces מספק 5 רמות הצפנת מסמכים וזיהוי משתמשים לקבלת שליטה מקסימלית על המידע ששותף גם אחרי שהוא עבר את חומת האש הארגונית (Firewall).

 

BlackBerry Workspaces מגדיר באופן מובנה בתוך הקובץ עצמו את מדיניות האבטחה שאותו הוא משתף תוך שימוש יכולות ה - digital rights management DRM - כלומר, לשולח קיימת שליטה מלאה על הנעשה עם הקובץ מצד הנמען. כגון: אפשרות העתקה, שליחה לגורם צד שלישי, הדפסה וכו. וזאת גם לאחר מתן הרשאות לנמען של הורדת הקובץ.

 

BlackBerry Workspaces מספק אבטחה לקבצים ובאותו הזמן מגביר את יעילות שיתוף הקבצים בארגון. משתמשים יכולים לצפות, לערוך, להגיב ולשתף קבצים בכל הפלטפורמות המובילות כיום כגון Microsoft Outlook, Microsoft Office, Office 365, OneDrive, SharePoint ועוד, פירושו שהעובדים יכולים להמשיך להשתמש באפליקציות ובתהליכי העבודה הקיימים שלהם תוך שילוב של מערכת אבטחת ושיתוף הקבצים BlackBerry Workspaces. 

 

BlackBerry Workspaces מאפשר לעובדים שלך לעבוד בצורה יעילה ובטוחה יותר גם עם גורמים מחוץ לארגון כגון ספקים, שותפים, משקיעים, לקוחות VIP וכל מי ששותף למידע של ארגונך וכל זה ללא הצורך בהתפשרות על רמת האבטחה. זה מאוד משמעותי בעולם שבו הליבה העסקית של ארגונים יוצאת החוצה באופן מואץ לספקים, שותפים ולקוחות. 

 

BlackBerry Workspaces פועל ממש כמו כספת של קבצים ומאפשר החלת מדיניות אבטחה גמישה המאפשרת הקמה של כספות בטוחות, שליטה על הגישה אליהן ברמת הקובץ, המשתמש, הקבוצה והדומיין הארגוני. תוכל גם להרחיב שיתוף ושליטה על המידע גם מחוץ לארגון מבלי הסיכון לאבד שליטה במידע וה IP הארגוני ואו חשיפה של רשומות מידע פרטי. 

 

רק BlackBerry Workspaces מספק את היכולות שמשתמשים רוצים ואת השליטה שצוות ה IT והאבטחה צריך. 

 

 

מענה על מה שמשתמשי המערכת צריכים:

 

שיתוף קבצים - BlackBerry Workspaces מאפשר יצירת סביבת שיתוף מידע ו\או רק שליחת לינק לקובץ בדוא"ל.

סינכרון קבצים – עדכון הגרסה האחרונה של הקובץ באופן אוטומטי וזמין לכל השותפי המידע בכל מכשיר.

 

ניידות - קבל גישה , סנכרן, שתף ושלוט במידע בכל הפלטפורמות הבאות: 

 

  • מובייל - (iOS, Android, Blackberry 10) 

  • מערכות הפעלה - (Windows, Mac)

  • אפליקציות - WEB Based Applications

 

יעילות - בצע כל מה שאתה רגיל לעשות עם הקובץ, תיקייה או תוכן ושתף קבצים על כל סוג מכשיר

 

שיתוף פנים וחוץ ארגוני - שתף קבצים עם עובדים פנימיים וספקים חיצוניים בכל מקום, על כל מכשיר מבלי לאבד כל שליטה ובקרה.

 

שיתוף קבצים גדולים - שיתוף קבצים גדולים במיוחד עם עובדים ושותפים צד שלישי בקלות.


 

 

מענה על דרישות צוות ה -IT? 

 

5 רמות אבטחה ואכיפה - הצפנת קבצים רגישים ושליטה עליהם, ב-Rest & Transit, שליחה וצפייה על כל סוג מכשיר מצב המאפשר הורדת סיכון משמעותית לפריצה או איבוד נכס מידע ארגוני. 

 

זיהוי והצפנה - אכיפת מדיניות אבטחת מידע הכוללת: הזדהות חד פעמית, זיהוי חדירות למכשיר נייד, שליטה מרוחקת על המסמך,  הצפנת AES256, ניהול מפתחות הצפנה וממשק ל - HSM. 

 

בקרות ופקודות DRM קלות להגדרה: קבע את מדיניות האבטחה של הקובץ. קבע מי מהמשתמשים יכול להוריד, לערוך, להעתיק, להדפיס ולשתף קבצי Microsoft Office, PDF ותמונות. 

 

דיווח ומעקב: Workspaces עוקב אחר כל פעילות הקבצים כך שתדע מי, עשה מה, מתי ואיפה ובאיזה מכשיר. נתונים אלה מאוחסנים בתוך Workspaces וניתן להשתמש בהם כדי לחקור פריצות בזמן אמת או כדי לספק דיווח על פי דרישה.

 

אפשרויות התקנה: לבחירתך באופן מקומי, היברידי ואו בענן. 

 

גישה מאובטחת: Workspaces  מספקות APIs לאפליקציות מיקרוסופט כגון (SharePoint, SharePoint Online, OneDrive for Business ו- Windows Share Shares CIFS ) וכן לאפליקציות מבוססות CMIS כגון iManage, Dropbox, Alfresco, IBM FileNet. מצב המאפשר לך לאבטח ולשתף מסמכים ממאגרי המידע הקיימים בתשתית שלך בצורה ללא צורך להעביר את הקבצים שלך לענן או לשרתי צד שלישי.

 

השתמש במפתח ההצפנה שלך (BYOK) לענן ציבורי: יכולת מלאה לשלוט במפתח הצפנת הקבצים ושליטה מלאה במי שניגש לקבצים אלה.

 

אינטגרציה מלאה עם BlackBerry Dynamics: מספק חווית משתמש מלאה ואחידה עבור דפדוף במאגר הקבצים המאובטח, פתיחת הקבצים המאוחסנים בסביבות העבודה ולשמור קבצים מצורפים לדוא"ל. 

 

התאוששות מהתקפות כופר: Workspaces מאפשרת תגובה מהירה להתאוששות מהתקפות כופר. שלא כמו פתרונות EFSS אחרים, Workspaces עוזר להכיל ולצמצם את הנזק של התקפות כופר על ידי הקפאת חשבונות המשתמשים המותקפים ולתקן את הנזק על ידי מנהל המערכת. Workspaces הוא הפתרון היחיד המספק יכולת מתקדמת למנהל המערכת למקד ולסמן באופן סלקטיבי קבצים נגועים מבלי להשפיע על קבצים נקיים. 


 

קישורים חשובים: 

 

ברושור באנגלית –   https://www.blackberry.com/us/en/pdfviewer?file=/content/dam/blackberry-com/Documents/pdf/BlackBerry_Workspaces_datasheet.pdf

 

טבלת גרסאות המוצר – https://www.blackberry.com/us/en/products/blackberry-workspaces-efss/comparison

 

הדגמת המוצר ביוטיוב - https://youtu.be/5m0KtFOlbY8

 

צור קשר למידע נוסף עם חברת Cloudway הנציגה של Blackberry בישראל 

info@cloudway.co.il

bottom of page