top of page
Forrester Logo.png
Barracuda Network נבחרה כמובילת שוק באבטחת דוא"ל ע"י Forester Wave

ספר לנו קצת על Barracuda ?  

ב - Barracuda אנחנו מעוניינים לאפשר לכל עסק בכל גודל גישה לפתרונות אבטחת וגיבוי מידע שקל לרכוש, לפרוס ולהשתמש בהם. אנו מספקים פתרונות הגנה,אנטי פישינג לדואר אלקטרוני בעיקר זה מבוסס Office 365, גיבוי SharePoint, Onedrive, MailBox. כמו כן מספקים הגנה על רשתות ארגוניות באמצעות ה - CloudGen Firewall שהינו מוצר תחרותי ל Fortinet ועוד.

לחברה גם פתרון גיבוי ל MSPs המאפשר גיבוי מידע מנוהל ללקוחות מרובים בתצורת Cloud To Cloud. יותר מ - 150,000 ארגונים ברחבי העולם סומכים עלינו כספקי פתרונות אבטחת וגיבוי מידע ארגוני. אנחנו משלבים מערכות הגנה מתקדמות ומונעים סיכונים שלקוח SMB לא מודע אליהם וכך הלקוח יכול להתמקד בעסק ולא בניהול סיכונים.

ספר לנו קצת על התחזות והשתלטות על דוא"ל  אני יודע שזה הופך להיות בעיה גדולה עבור ארגונים בעולם ובישראל בפרט?

 

 

בדוח האחרון שלנו בנושא מגמות בנושא  Anti-Fraud and Anti-Phishing חוקרי Barracuda מצאו יותר מ -360,000 הודעות משולבות התקפות Phishing בשלושה חודשים. החוקרים זיהו שלושה סוגים עיקריים של התקפות: התחזות לדומיין, השתלטות על דוא"ל עסקי וסחיטה.

בדוח מצאנו כי  83% מההתקפות הם התחזות לדומיין העסקי של החברה, מכל 3 עסקים מותקפים משימוש ב Gmail הפרטי של העובדים ומספר התקפות סחיטה על עובדי החברה הינו פי 2 מהתחזות לדומיין. התקפות פישינג בנויות באופן המאפשר להן להתחמק מפתרונות אבטחה מסורתיים של דוא"ל ובמקביל ישנו מירוץ חימוש שבו ההתקפות הופכות להיות מורכבות יותר ככל שמערכות ההגנה משתפרות. אבטחה על דוא"ל מפני התקפות מסוג זה דורשת שילוב נכון של טכנולוגיה והכשרה של משתמשים, ולכן חשוב ביותר שיהיה פתרון במקום שיאתר וימנע התקפות מסוג:

 

Account takeover

Spear-phishing

Business eMail Compromise

Brand impersonation

 

ראיתי שבמחקר האחרון מבית Forrester בנושא הגנה על מערכות דוא"ל הפכתם למוביל שוק תוכל לפרט?

אכן מאוד שמחנו לקרוא את המחקר שמצביע על Barracuda Network כמובילה עולמית בהגנה על דוא"ל מבוסס Office 365 ונמצאת כמובילה מבין 12 מוצרים שהיו במחקר כגון  Symantec ProofPoint, Trend, Cisco. 

הפתרון שלנו תומך בכל תצורות ההטמעה השונות כגון שרת וירטואלי, פיזי ו - Cloud to Cloud, חבילת השירות שנבדקה במחקר הייתה חבילת ה Total Email Protection אשר כוללת פתרון מלא ל Office 365 הכולל אבטחת דוא"ל מלאה תוך שימוש במנוע AI מתקדם לאיתור וחסימת התקפות הדוא"ל המתקדמות ביותר כיום, בנוסף לאבטחה אנחנו מציעים פתרון גיבוי מלא ל Exchange Online, OneDrive , SharePoint Online וכמובן לתיבות הדוא"ל ב Office 365. בנוסף יש בחבילה ארכוב דוא"ל ומערכת לימוד ארגוני אשר מאפשרת להדריך את המשתמשים הארגוניים איך להתמודד מול התקפות דוא"ל תוך יצירת וסימולציות אימייל של התקפות על משתמשי הארגון.

 

זה פשוט כיף להגיד כן ללקוח על כמעט כל בקשה בנושא אבטחת והבטחת דוא"ל שכן המערכת כל כך כוללת ומעמיקה ומותאמת כמעט בצורה מושלמת ללקוחות Office 365.

בערך כ 40% מהלקוחות שלנו משתמשים בפתרונות אבטחת הדוא"ל שלנו ולכן יש נסיון רב ושביעות רצון מאוד גבוהה.  

 

 

מה אתם מציעים בעולם ה - SD-WAN?

SD-WAN הוא לא דבר חדש עבור Barracuda לפני כמה שנים עבדתי ב IT של לקוח של Barracuda והיה לנו אתגר ייחודי, המשרד הראשי של החברה היה מחוץ לצרפת וקווי ה - MPLS היו יקרים מאוד אז אפילו לפני שש או שבע שנים ל Barracuda היה כבר פתרון שיאפשר לנו לוותר על קווי ה - MPLS תוך שימוש ב Barracuda CloudGen Firewall שמטפל בתעבורה באופן בו הוא מחליף את קווים יקרים אלו וזה כל העניין. כיום הפתרון אף התקדם באופן דרמטי ויש לנו לקוחות עם אלפי מערכות פרוסות אשר נותנות מענה SD-WAN מלא ובנוסף פתרון UTM מלא הכולל Firewall, VPN, Advance Web Filtering a ועוד...

 

איך ליצור קשר עם ברקודה בישראל?

הדרך הקלה ביותר היא כמובן להגיע לאתר שלנו וכמובן יש לנו בארץ שותף מרכזי בשם Cloudway המשמש כמפיץ הבלעדי בישראל לכל קווי המוצרים של ברקודה. Cloudway תהיה הבחירה הטובה ביותר שכן הם יכולים לעזור לאפיין את הפתרון הטוב ביותר בהתאם לדרישות של הלקוחות. בישראל אנו משווקים בעיקר 3 קווי מוצרים, מוצרי הגנת הדוא"ל, מוצרי הגנת הרשת והאפליקציות הארגוניות כולל VPN וכן את מוצרי הגיבוי השונים בעיקר בתצורת ענן.     

bottom of page