5 חידושים משמעותיים בגרסת Nakivo v7.4

Nakivo הוציאה את גרסה 7.4 עם 11 תכונות חדשות ביניהם אוטומציות גיבויי בעת כשל של VM, גיבויי משופר לשרתי AWS EC2 וויסות וניהול רוחב פס. 

מאת: הדר אשל 

מנכ"ל נקיבו ברוס טלי מציין  ואומר "אנחנו תמיד לוקחים לתשומת ליבנו פידבקים מלקוחות וכך גם הפעם וזו הסיבה ש Nakivo  בגרסה v7.4 מכילה יכולות חדשניות שמאפשרת ללקוחותינו להגן על הסביבות הווירטואליות שלהם בצורה יותר יעילה, בנוסף אנחנו גם פועלים כדי לשמר ולשפר באופן תמידי ידידותיות העבודה וקלות השימוש במוצר.

ריכזנו עבורכם 5 חידושים משמעותיים בגרסת Nakivo v7.4

 

Automated VM Failover

Nakivo Backup & Replication v7.4 מאפשר שחזור המידע העסקי במקרה של אסון ללא עיכובים מיותרים. Automated VM Failover מבוצע על ידי שכפול המכונה הווירטואלית הראשונה למיקום ה- DR ואז מריץ עבודת כשל בודדת. כתוצאה מכך עומסי העבודה מועברים ל DR כמעט באופן מיידי במטרה למזער את זמן ההשבתה. התהליך הוא אוטומטי לחלוטין תוך ביצוע מיפוי רשת ותקנון מחדש IP, אשר מבטל את הצורך הגדרות ידניות של העתקים.

שחזור קבצים למקור

v7.4 מאפשר לשחזר קבצים פגומים או כאלה שנמחקו בטעות, ישירות לקובץ המקור שלהם למכונות הווירטואליות או למיקום אחר שהוגדר. ההתאוששות מתבצעת מגיבויי דה-דופליקציה VM, ללא שחזור ה- VM הראשון.

Screenshot Verification for Hyper-V

Nakivo & Replication כולל אימות Screenshot כדי להבטיח שיחזור מכונות וירטואליות. לאחר כל עבודת גיבוי או שכפול, המוצר יכול אוטומטית לשחזר את VM ולקחת צילום המסך של מערכת ההפעלה. צילום מסך OS זה נשלח בצורת דוח בדואר אלקטרוני המוגדר. תכונת אימות Screenshot זמינה עבור Hyper-V, כמו גם ב VMware.

שחזור אובייקט מיידי עבור Microsoft SQL Server 2017

v7.4 מאפשר שחזור מיידי של אובייקטים מ- Microsoft SQL Server, כגון טבלאות ומסדי נתונים. ההתאוששות זו מבוצעת מגיבויי ה -דה-דופליקציה, ללא צורך המלא מה- VM להתאושש ראשון, אשר חוסך כמות ניכרת של זמן.

Self-Backup

הגרסה החדשה של נקיבו מאפשרת גיבוי עצמי של של קונפיגורציה כולל ג׳ובים, inventory וכל ההגדרות אחרות. הגיבוי נשלח בצורה אוטומטי לrepository.  אם משהו קורה לתשתית של שירות הגיבוי של נקיבוי, אליך רק להתקין מחדש את המערכת ולשחזר את הגיבוי של לקונפיגורציה בתוך כמה דקות במאמץ קטן .