NAKIVO – גיבוי ושחזור לשרתים, תחנות עבודה ושרתים וירטואלים מבוססי VMware Hyper-V
שילוב מנצח של מהירות, זמינות ומחיר.

Nakivo Backup - הינו הפתרון המשלב גיבוי ושחזור במוצר אחד עבור התאוששות מהירה של ה VM הפועלים על שרתי VMware ESX. ארגונים יכולים להפיק תועלת מפתרון אחיד עבור גיבוי ושחזור יחד על מנת להגן על מכונות וירטואליות מפני כשל חומרה ותוכנה. Nakivo Backup מותאם במיוחד עבור VMware ומציע את הפתרון המוביל בעולם בקלות התקנה, הגדרה ושימוש,  וזאת על מנת לספק פתרון מהיר, יעיל וזול משמעותית. עלות המוצר, ההטמעה והתחזוקה מביאים את Nakivo להיות הפתרון המשלב מקסימום עלות תועלת הנמצא כיום בשוק.

 

 1. גיבויי ושחזור VMware

 2. גיבויי שרתי VM לפי הגדרה מראש

 3. שמירה של עד 1,000 נקודות שחזור וניהול קדימויות באופן יומי, שבועי, חודשי ושנתי.

 4. Nakivo מייצר ושומר על עותק VM מדוייק למקור. לכל עותק ניתן לשמור עד 30 נקודות שחזור.

 5. מערכת מנצחת בשילוב יכולות ומחיר

 6. קל להתקנה, הטמעה ותחזוקה

 7. ניתנת להטמעה גם על מערכות NAS כגון: Synology, Western Digital. 

 8. מבצעת גיבוי ושחזור לכל יעד כולל גיבויי לענן של אמאזון

 9. תומכת במודל ( MSP (Managed Service Provider הכולל ממשק ניהול מתקדם

top-5-backup-nakivo02-600x283.jpg

גיבוי עבור - VMware, Hyper-V, and AWS EC2  

 

Nakivo חברה פרטית אמריקאית מעמק הסיליקון אשר נוסדה ב 2012 בכדי לספק פתרון מהיר, אמין ותחרותי לגיבוי ושחזור מערכת גיבוי ושחזור לשרתים וירטואלים מבוססי VMware Hyper-V ו AWS EC2. לחברה למעלה מ 10,000 לקוחות פעילים אשר משתמשים ב Nakivo לגיבוי ושחזור המידע הרגיש שברשותם. בנוסף למעלה מ 100 ארגונים ברחבי העולם משתמשים ב Nakivo בכדי לספק שירותיי גיבויי ושחזור מנוהלים ללקוחותיהם.

מערכת גיבוי שרתים וירטואליים של חברת נקיבו – NAKIVO מאפשרת גיבוי סביבות וירטואליות בצורה מלאה ושחזור מלא עד 1,000 נקודות שחזור לקבצים ולאובייקטים הבאים:

Active Directory Backup  גיבוי ושחזור ברמת המשתמש, הקבוצה והאובייקט,

גיבוי ושחזור Microsoft Exchange ברמת תיבת המשתמש וברמת האימייל הבודד

גיבוי ושחזור שרתי MS-SQL ברמת הטבלה וברמת הרשומה הבודדת, ישירות מתוך הגיבויים המועתקים הדחוסים של השרתים הוירטואליים. כמובן שניתן גם לשחזר קבצי מידע שונים המגובים בדרך קבע ברמת ה File.

Agentless מערכת גיבוי שרתים וירטואליים של חברת נקיבו – NAKIVO הינה מערכת Agentless, כלומר אין צורך בהתקנת תוכנת קצה על השרת הווירטואלי על מנת לגבות אותו אלא כל המערכת מבצעת גיבוי ושחזור באמצעות ממשק ניהול של NAKIVO המותקן על שרת ניהול הגיבויים ומאפשר הפעלה מלאה של המערכת.

יתרון מאוד גדול של המערכת הינו שיפור בזמני הגיבויים והקטנת חלון זמן הגיבויים על ידי שימוש במנגנון Always Incremental, מנגנון המאפשר הפקת גיבוי מלא חד פעמי של המערכת ולאחריו יבוצע גיבוי רק של השינויים.

יכולת De-Duplication  בנוסף החברה פיתחה טכנולוגיה מובילה בעולם לביצוע De-Duplication, המערכת מגבה רק עותק אחד של מידע מתוך כל העותקים הנמצאים ברשת תוך שמירה על קובץ המקור והצבעה על קובץ המקור. תהליך ה- De-Dupe מונע כפילויות המידע המגובה, מצמצם את זמני הגיבוי, את נפח הגיבוי ואת עלויות הגיבוי הן במקום על שרתי הגיבוי והן הקטנת כמות הקלטות.

טכנולוגיית ה- De-Duplication הייחודית של חברת גיבוי שרתים וירטואליים NAKIVO, מאפשרת דחיסה של מידע בצורה מיטבית ובעלת יכולת דחיסת מידע ביחס של עד 1:20 כך שהחיסכון מגיע ל- 95%.  NAKIVO Backup & Replication מאפשרת לגבות, לשכפל ולשחזר באופן מיידי שרתים וירטואליים מבוססי VMware,שרתי Hyper-V ו AWS-EC2 .

אמינות המערכת

מערכת גיבוי שרתי VM נבנתה רק עבור גיבוי שרתים וירטואליים. גיבוי NAKIVO Backup & Replication נבדק על ידי VMware ו- קיבל את הרמה הגבוהה ביותר של גיבוי שרתי VM.

אימות גיבוי באמצעות תמונה – מערכת גיבוי שרתים וירטואלים של חברת נקיבו – NAKIVO מספקת בצורה אוטומטית וידוא של הצלחת הגיבוי על ידי הצגת צילום מסך של השרתים הוירטואלים שעברו גיבוי ושוחזרו וירטואלית על ידי מערכת גיבוי שרתים וירטואלים של חברת נקיבו – NAKIVO כהוכחה להצלחת הגיבוי.

ריפוי עצמי של Repository – יכולת ריפוי עצמי של מידע מאפשרת בצורה אוטומטית בודקת את מאגר הגיבויים. אם המערכת מגלה שגיאות כגון נתוני מטא חלקיים, חסרים או לא תקינים, המערכת יודעת ל"רפא" לתקן אותם באופן אוטומטי.

אחסון נתונים סינטטי מלא – מערכת הגיבוי והשחזור של נקיבו NAKIVO שומרת על גיבוי הנתונים במצב סינטטי מלא, מצב המאפשר לשחזר מכונות וירטואליות מכל 1,000 נקודת התאוששות (recovery point) גם אם הגיבוי הקודם ניזוק או אבד.

השלמה אוטומטית של הגיבוי – ישנם גורמים שונים כגון: שיבושי רשת, עומס על המערכת המשפיעים על תהליך הגיבוי ולפעמים אינם מאפשרים להשלים את הגיבוי בהצלחה. NAKIVO Backup & Replication מאפשרת לחזור שוב על הפעולה של מערכת הגיבוי עד להצלחת פעולת הגיבוי.

שימושיות

פריסת מערכת קלה ומהירה – מאחר ומערכת גיבוי שרתים וירטואלים של חברת נקיבו – NAKIVO עובדת ללא התקנת AGENT על השרתים הוירטואליים, ניתן להתקין מערכת ניהול אחת עבור כל הסביבה הווירטואלית של הארגון ממקום אחד. לאחר התקנה המערכת סורקת את Vcenter ומתחברת לשרתים הוירטואליים ומיידית יכולה להתחיל גיבוי של הסביבה הוירטואלית.

ממשק ניהול וובי ואינטואיטיבי – מערכת גיבוי שרתים וירטואלים של חברת נקיבו – NAKIVO כוללת ממשק משתמש אינטרנטי פשוט ואינטואיטיבי המאפשר לנהל את כל ההיבטים של אבטחת מידע בכל עת ומכל מקום, אפילו מהטאבלט.

דיווח מתקדם – מערכת גיבוי שרתים וירטואלים של חברת נקיבו – NAKIVO מכילה מערכת דוחות מתקדמת ויעילה. מאפשרת לייצר דוחות אוטומטיים בזמנים קבועים ולשלוח אותם לדואר האלקטרוני של מנהל מערך הגיבויים בארגון.

 

תמיכה בענן

גיבוי בענן של אמזון AWS EC2 – מערכת גיבוי שרתים וירטואלים של חברת נקיבו – NAKIVO יודעת להתממשק עם סביבת הענן הציבורי של אמזון AWS EC2 ובלחיצת כפתור לבצע גיבוי של כל המערכות אל מחוץ לארגון, לסביבת DR שהוגדרה או לשרתי הענן של אמזון AWS EC2.

תמיכת vCloud – מערכת גיבוי שרתים וירטואלים של חברת נקיבו – NAKIVO יכולה לגבות ולבצע רפליקציה (לשכפל) של מכונות וירטואליות. לבצע שחזור מכונות וירטואליות בצורה מלאה

אינטגרציה עם עננים ציבוריים ופרטיים – מערכת גיבוי שרתים וירטואלים של חברת נקיבו – NAKIVO מאפשרת לשלב בקלות ובמהירות עם רוב העננים הציבוריים והפרטיים, לגבות את הענן עצמו וגם להוות כאתר התאוששות DR מלא או חלקי וכן כמקום גיבוי למידע מחוץ לארגון.

חיסכון בעלויות

 • קלות התקנה, הטמעה ותחזוקה

 • ניתנת להטמעה גם על מערכות NAS כגון: Synology, Western Digital

 • תומכת במודל MSP -Managed Service Provider

 

הורד גרסת נסיון - https://www.nakivo.com/resources/download/trial-download/

דרישות מערכת - http://www.nakivo.com/helpcenter/display/NH/System+Requirements

 

על החברה:

Nakivo חברה פרטית אמריקאית מעמק הסיליקון אשר נוסדה ב 2012 בכדי לספק פתרון מהיר, אמין ותחרותי בנושא גיבוי ושחזור נתונים למערכות של Vmware ושל אמזון. לחברה למעלה מ 10,000 לקוחות פעילים אשר משתמשים ב Nakivo לגיבוי ושחזור המידע הרגיש שברשותם. בנוסף 100 ארגונים ברחבי העולם משתמשים ב Nakivo בכדי לספק שירותיי גיבויי ושחזור מנוהלים ללקוחותיהם. www.nakivo.co.il

לפרטים נוספים ניתן לפנות לחברת Cloudway המפיצה הרשמית של נקיבו בישראל

  Nakivo israel | מחלקת מכירות

 אתר: www.nakivo.com